Для корпоративних клієнтів

Компанія "МАКСИМУМ-КАПІТАЛ" проводить в інтересах клієнтів - юридичних осіб операції купівлі-продажу будь-яких цінних паперів (акції, облігації, інвестиційні сертифікати, векселі та інших фінансових інструментів).

Ми маємо досвід роботи з компаніями з управління активами, інвестиційними фондами, страховими компаніями, великими холдинговими компаніями та емітентами цінних паперів. Щоб розпочати роботу з нами, необхідно укласти договір на брокерське обслуговування та пройти стандартну процедуру ідентифікації клієнта.

Для встановлення ділових, просимо надати наступні документи:*

  • для юридичної особи (резидент):

1. Виписка з ЄДР про державну реєстрацію Вашої компанії або код доступу до ЄДР.

2. Статут або код доступу до ЄДР.

3. Ліцензії на право здійснення професійної діяльності (за наявності).

4. Довідка банку про відкриття поточного рахунку (актуальний для проведення розрахунків).

5. Протоколи, накази про призначення перших осіб та доручення на відповідальних осіб (що підписують договори), які представляють Вашу компанію.

6. Паспорти та довідки про ідентифікаційний номер перших осіб та відповідальних осіб.

7. Заповнений опитувальник та структуру власності.

  • для юридичної особи (нерезидент):

1. Легалізований витяг торговельного, банківського чи судового реєстру або засвідчене нотаріально реєстраційне посвідчення уповноваженого органу іноземної держави про реєстрацію відповідної юридичної особи.

2. Легалізовані документи, що підтверджують повноваження осіб, які мають право діяти від імені юридичної особи без довіреності (статут, наказ про призначення директора і т.д.).

3. Оригінал або належним чином завірену копію документа, що містить інформацію щодо реквізитів банку, у якому відкрито поточний рахунок, та номер цього рахунку.паспорт керівника юридичної особи.

4. Легалізовані документи, що містять відомості про органи управління та їх склад.

5. Паспорти та довідки про ідентифікаційний номер перших осіб та відповідальних осіб (уповноважених осіб).

6. Заповнений опитувальник та структуру власності.

* для оперативного встановлення ділових відносин, просимо відскановані документи та заповнений опитувальник та структуру власності Вашої компанії надсилати на e-mail: mycap@ukr.net


logo-planet Made in Svit